Soferi categoria C+E pentru Olanda

TIC SUPPORT - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 1900 - 2400 EUR
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Experinta in domeniu- minim 2 ani;
- Limba Engleza- nivel Conversational;
- CV in Limba Engleza;
- Seriozitate;
- Disponibilitate imediata;
- Atentie la detalii;
- Persoana serioasa, responsabila;

Descrierea jobului

Angajam sofer categoria C E pentru Olanda;
- Se lucreaza in interiorul orasului, NU se fac curse externe;

Oferim:

- Salariu 10 EURO NET/ORA;
- Contract pe Olanda, cu respectarea tuturor formelor legale olandeze, pe termen lung;
- Cazare asigurata;
- Transport de la cazare pana la locul de munca si vice-versa asigurat cu masini de serviciu;
- NU asiguram transportul Romania-Olanda.

S.C TIC SUPPORT S.R.L. este o companie dinamica ce activeaza in domeniul petrochimic, asigurand servicii complete pentru o gama larga de activitati.
Publicat 30 sept. 2021 Expiră 30 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos