Publicat 04 Iun 2020 | Reactualizat 04 Iul 2020 | Expiră 05 Iul 2020

Soferi categoria B pentru Germania.

900 posturi |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Insta – Source Group România recrutează pentru angajare șoferi categoria B cu sau fără experiență pentru Marea Britanie.

Dorești să faci bani rapid din pasiunea de a conduce? Să fii plătit la săptămână și să ai succes in UK?!

- Cazier curat
- Apt medical
- Deținerea permisului auto de cel puțin 1 an

BENEFICII:

- Salarii începând de la 2800 £/ luna NET (în mână)
- Zilnic veți primi bonusuri de performanța cu sume între £6 - £25/zi
- Veți beneficia de training plătit
- Acte legale; firma vă va îndruma pentru obținerea actelor necesare, gratuit ( asigurare medicala, NINO, permis de conducere englezesc, cont in banca + card bancar pentru salariu)
- Ofertă de muncă pe o perioadă nedeterminată

DESCRIEREA JOBULUI:

- Timp de 9 ore/zi conduceți o mașina tip VAN de 3,5 tone.
- Nu este nevoie să cunoașteți străzile, GPS-ul vă va îndruma unde trebuie să ajungeți pentru a lăsa fiecare colet
- În fiecare dimineață, ruta este plănuită și aranjată de către echipa de sortare

MAȘINA DE SERVICIU:

- VAN de 3.5 t, an fabricatie 2018/2019/2020 (VW Transporter, Ford, Mercedes, Opel)
- Mașina oferită de firmă are o chirie de 167 £ + TVA/saptamană, având incluse asigurare de curier, asigurarea bunurilor din mașină.
- Card pentru motorina

PROGRAM:

Programul va începe între orele 7:30-10:30 dimineața.
O să lucrați 9 ore/zi cu 2 pauze flexibile.
O să lucrați 6 zile/saptămână și întotdeauna a 7-a zi este liberă. Soferi categoria B pentru Germania.
Ai aplicat
Expirat
Soferi categoria B pentru Germania.  -  INSTA SOURCE GROUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles