Soferi categoria B GERMANIA

INSTA SOURCE GROUP SRL 50 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Insta Source Group România recrutează pentru angajare șoferi curierat categoria B în GERMANIA

Descrierea jobului

Locații: Trier și Rostock

Criterii:
* minim 6 luni deținere a permisului auto categoria B;
* cazierul judiciar fără înscrisuri;
* apt din punct de vedere medical;
* fără restricții de a părăsi țara

Descrierea job-ului:
* 5 - 6 zile/săptămână;
* în fiecare dimineață, ruta este plănuită și aranjată de către echipa de sortare.

Mașina de serviciu:
* VAN de 3.5 tone;

Se semnează un Contract Individual de muncă la minim 40 h/ săptămână.

Beneficii:
* ofertă de muncă pe o perioadă determinată, cu posibilitate de prelungire;
* ajutor cu actele și cazarea;
* suport pe tot parcursul contractului

Se oferă un salariu în felul următor:
* 12 euro brut/oră
* 14 euro NET diurnă
* bonus de performanță
* bonus 60 de euro pentru întreținerea mașinii

Documente necesare:
* carte de identitate
* permisul de conducere
* cazierul judiciar
* adeverință de la medicul de familie că sunteți apt de muncă
* adeverință de la serviciul de pașapoarte că nu aveți interdicție de a părăsi țara

Pentru a profita de ofertele noastre de muncă, te rugăm completează formularul de înscriere accesând link-ul de mai jos:

Pentru detalii suplimentare:
+40 (31)2 265 535

Insta Source Group România este o agenție dе plasare a forței dе muncă, înființată in anul 2019, specializată în recrutare pentru muncă temporară sau pentru o perioadă mai lungă de timp, în diferite țări din Uniunea Europeană.

Publicat 11 Aug. 2022 Reactualizat 10 Sept. 2022 Expiră 10 Sept. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.