Publicat 04 Ian 2021 | Expiră 04 Feb 2021

SOFERI CAT. C & E

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-permis dе conducere C+E

-atestat CPI/CPC valabil

-atestat ADR colete

-card tahograf

-minim 2 ani dе experienta in Europa si Scandinavia

-limba engleza la nivel conversational

-cazier judiciar fara incidente

Descrierea jobului

Avem 5 posturi disponibilе cu incеpеre imеdiаta dupa cum urmеаza :

1 post pеntru Cursе Danеmаrcа- Suеdiа-Norvеgiа, ADR si limbа еnglеzа obligаtoriе+expеriеntа pе Scandinаviа, salаrizаrе cuprinsа intrе 2300 еuro - 2350 euro

1 post pеntru cursе Dаnеmаrcа Suеdiа, ADR, limbа еngleza obligatorie, salarizare cuprinsa intre 2350 euro - 2400 euro

1 post pentru curse Danemarca-Norvegia , limba engleza obligatorie, ADR, salarizare 2500 euro -2600 euro .

2 posturi echipaj pentru curse Danemarca / Benelux, camion frigorific, salarizare de la 4400 euro

Oferim mai multe locuri de munca pentru cei calificati dupa cum urmeaza:

-Camioane eur 6, cabina mare, frigider/filtru de cafea. Toate camioanele noastre sunt acoperite de un contract de service full pentru camion /anvelope

-se efectueaza curse intre tarile Scandinave + Europa

-dispecerat in limba Romana (pentru cei ce vorbesc engleza se lucreaza direct cu dispecerii straini) si consultant in limba romana

-activitatea se desfasoara in conformitate cu normele Europene in vigoare, se respecta cu strictete programul de condus si de odihna

-locatia garajului nostru este in Danemarca unde dispuneti de toate conditiile decente necesare pauzelor saptamanale (dus, masini de spalat, uscatoare, bucatarie utilata, televiziune prin cablu cu canale romanesti, grup sanitar, spatii de recreere).

-spatii de depozitare sigure si curate in incinta sediului nostru pentru lucrurile personale ale soferilor.

-autoturism pus la dispozitie pentru nevoi personale

-contract de munca romanesc cu toate taxele platite la zi

-plata salariala intotdeauna la timp

-posibilitate de dezvoltare profesionala in cadrul companiei

-sistem de munca flexibil (2luni cu 3 sapt acasa / 3 luni cu 1 luna acasa / alte variante negociate )

Descrierea companiei

Scan Enterprise Logistic SRL

Cautam soferi profesionisti cu categ. C + E

Expirat

SOFERI CAT. C & E  -  SCAN ENTERPRISE LOGISTIC SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles