SOFER

SC PRINTRE CARTI SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Tocmai ai deschis un anunț de angajare pentru un job unic în Bucuresti :)
* Dacă știi să conduci o mașină de 3,5 tone, îți e ușor să conversezi cu oamenii, și vrei să obții un job unde să înveți o meserie nouă, citește în continuare.
* Suntem în plină dezvoltare și căutăm colegi noi. Dacă te vezi lucrând rar la birou și mai mereu pe teren sau la volan și învățând de la colegii noștri mai experimentați secretele meseriei, atunci acest anunț este pentru tine.

Dar ca să nu îți pierzi timpul citind un anunț care nu ți se potrivește, îți lăsăm mai jos câteva motive pentru care să NU aplici.
NU aplica la acest anunț dacă:

● Ești un om introvert și știi că îți e greu să te integrezi într-o echipă
● Îți place să lucrezi mai degrabă singur și relațiile cu clienții îți creează tensiune
● Nu ai permis de conducere (categoria B) și experiență sau disponibilitate în conducerea autoturismelor de
3,5 tone
● Pentru tine, depunerea efortului fizic la job iese din discuție
● Nu poți lucra după un program flexibil, ai nevoie de programul 9:00-17:00
● Nu ești dispus să faci deplasări în afara orașului

Te vrem în echipa noastră dacă:

● La muncă, îți place să te îmbraci și să te comporți într-un mod profesionist, conform
principiilor companiei
● Ești o fire carismatică și relaționezi ușor cu oamenii
● Ești o fire organizată și tinzi să ai un proces pentru modul în care faci lucrurile
● Ești atent la proces, dar ții mereu un ochi pe rezultatele obținute prin munca ta
● Ai permis de conducere și experiență sau disponibilitate în conducerea autoturismelor de 3,5 tone
(obligatoriu)
● Ești dispus și apt să depui efort fizic la job. Nu te speria, nu te ducem pe câmp, dar e
nevoie să aducem în fiecare zi la sediu sacoșele pline cu cărți

Acum că am dat cărțile pe față, iată cum vedem noi acest parteneriat.

Descrierea jobului

Ce vei face concret și ce rezultate vei aduce de pe rolul tău:

● Te deplasezi zilnic, împreună cu un coleg, cu mașina firmei, la mai multe adrese din Bucuresti și în orașele din jur pentru a achiziționa cărți. Nu îți face griji, te învățăm noi tot ce e nevoie să știi.
● Ții legătura permanent cu echipa de la sediul central, care reprezintă pentru tine turnul de control.
● Scoți, împreună cu coechipierul tău, maximul posibil aproape din fiecare vizită la client.
● Gestionezi înțelept resursele firmei: te asiguri că auto de serviciu este echipat corespunzător pentru ziua de lucru, te încadrezi în bugete și știi cum să îți planifici prioritățile, astfel încât să bifezi ce e important.

Cu ce venim noi (în afară de zeci de mii de titluri):

Te răsplătim pe măsură.Ținem mult ca beneficiile pe care le primești să fie pe măsura muncii depuse. De aceea îi adăugăm salariului fix și un bonus de performanță pe bază de target, după primele 2 luni de activitate. Obiectivele vor fi realiste și vei avea mult suport pentru dezvoltarea ta profesională.
Ne pasă de confortul tău. Grija față de echipă poate lua multe forme. Pentru noi, sănătatea e una dintre cele mai importante beneficii. După primele 2 luni de activitate beneficiezi de un abonament de sănătate la Regina Maria. Pentru un plus de confort, îți decontăm abonamentele de transport public imediat ce începi activitatea.
Noi începuturi, noi oportunități. Nu ai în fiecare zi șansa de a-ți aplica abilitățile într-un domeniu nou. Noi îți oferim această oportunitate!
Lucrezi cu o echipă frumoasă. Mediul de muncă e foarte important – înțelegem asta. De aceea am pus bazele unei echipe pe care te poți baza, cu principii și valori similare. Vei lucra cu oameni profesioniști, la fel de ambițioși și de focusați pe rezultate ca și tine.
Te apreciem. Îți apreciem contribuția la succesul firmei, mai ales atunci când faci o treabă excelentă. În plus, posibilitatea de dezvoltare e una reală: ție îți rămâne doar să performezi!

Suntem PRINTRE CARTI, anticariat online, cumparam si vindem lunar zeci de mii de carti second hand (vechi si noi).

Servim in jur de 40.000 de clienti unici pe an. În ultimii 4 ani am avut o crestere în medie cu 75% pe an, si asta intentionăm sa facem si în 2022. Suntem o companie cu 45 de angajati full-time si un depozit de 600 mp placut de gestionat, dar si plin de provocari.

Planul pe următorii 10 ani este sa devenim un nume important pe piata de carte din Romania, sa deschidem magazine noi, si avem nevoie de oameni care isi doresc sa participe la acest plan.

Publicat 21 Sept. 2022 Reactualizat 19 Oct. 2022 Expiră 21 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.