Sofer

SC ATLINE PROMOTIONS INTERNATIONAL SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- absolvent de liceu;
- detinator permis categoria B;
- abilitati tehnice;
- isi doreste sa faca parte dintr-o echipa de profesionisti si sa invete constant lucruri noi;
- este serios, responsabil, capabil sa lucreze cu termene limita;
- dispus la deplasari.

Descrierea jobului

- activitate de aprovizionare, diverse interventii (mentenanta) la mobilierul pe care il fabricam;
- participa la activitatile de montaj mobilier;
- transporta marfa in conditii optime;
- preia si transporta marfa de la/in punctele indicate de superiorul ierarhic direct;
- alege cele mai bune variante de a ajunge la destinatie in cel mai scurt timp si in siguranta;
- participa fizic la incarcat/descarcat marfa.

Persoana pe care o cautam se va afla mai mult in deplasare prin Bucuresti.

Compania noastra isi desfasoara activitatea in domeniul productiei de mobilier pentru salile de sport si nu numai.
Publicat 2 Sept. 2022 Reactualizat 30 Sept. 2022 Expiră 2 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.