Sofer

Today Advertising - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Echipa noastra de logistica are nevoie de ajutor. Un SOFER implicat, rapid si performant.

Suntem una din cele top 10 companii de productie si distributie/vanzare de materiale promotionale din Romania. Pana acum am crescut voiniceste, dar suntem ambitiosi si vrem sa tintim si mai sus.

Pentru asta avem nevoie de ajutorul tau.

Credem ca esti cea mai potrivita persoana pentru acest nou rol din echipa noastra daca:

- ai permis de conducere categoria B, de minim 2 ani
- esti atent la detalii
- esti sociabil si-ti place sa interactionezi cu oamenii
- esti de la natura team player. Stii ca reusita vine cand ai alaturi o echipa solida
- iubesti sa inveti si sa te dezvolti
- oferi si primesti deschis feedback, pentru ca stii ca fara el e imposibila cresterea
- esti disciplinat si responsabil
-.ai un aspect ingrijit

DEPOZITUL CENTRAL ESTE SITUAT IN PANTELIMON, ILFOV.

PENTRU ANGAJARE, CANDIDATII SELECTATI, VOR SUSTINE O PROBA PRACTICA TIMP DE 2 ZILE.

Descrierea jobului

Responsabilitatea ta in echipa noastra:

- vei conduce autoturismele firmei
- vei livra marfa catre clientii din Bucuresti si Ilfov
- vei prelua marfa de la furnizorii nostri locali
- te vei asigura ca marfa ajunge in conditii optime atat la client, cat si la depozit
- vei incarca si descarca marfa, atat la sediul clientului, cat si la depozit
- te vei incadra in termenele de livrare stabilite impreuna cu clientii ( in functie de programul depozitelor, evenimentele clientului, programul de lucru al acestuia)
-vei raspunde de curatenia masinii (exterior si interior) si de aprovizionarea consumabilelor
- te vei ingriji de starea tehnica a masinii incredintate, in asa fel incat acesta sa fie in permanenta stare de functionare si va trebui sa comunici orice defectiune, supervizand remedierea acesteia
- vei oferi suport echipei de logistica si productie, atunci cand este cazul

Beneficii:

- carte de munca
- salariu fix
- programe de instruire
- bonusuri pentru implicare
- program de lucru L-V: 9.00-18.00
- posibilitatea de a lucra într-o firmă stabilă și serioasă, lider pe segmentul ei de piață
- posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tânăr și ambițios
- suport logistic şi profesional

Vei gasi la noi un mediu dinamic, plin de creativitate, cu oportunitati de crestere si multa inspiratie.
Publicat 28 iun. 2022 Expiră 28 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos