Sofer

SC Eco Clean SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Personalitate dinamica, flexibila si usor adaptabila;
  • Punctualitate si seriozitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu;
  • Spirit sociabil si deschis spre a invata;
  • Capacitate de a lucra in echipa.

Descrierea jobului

- Colecteaza si distribuie articole textile si lenjerii.

Oferta :
-Contract de munca;
-Venit net incepand cu 3200 lei.

Eco Clean are ca obiect de activitate spalatorie - curatatorie chimica ecologica si reprezinta numarul 1 in domeniu avand peste 150 de angajati in cele 10 de centre deschise, scopul nostru principal fiind satisfacerea clientilor.
Publicat 3 Iun. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.