Sofer

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara
- persoana comunicativa,
- posesor carnet conducere
- cu domiciliul in Bucuresti
- respecta sarcinile si termenele limita primite
- preocupat de intretinerea si buna functionare a vehiculului din dotare
- interesat de o colaborare pe termen lung;

Descrierea jobului

- distributie marfa in Bucuresti si zona de sud a tarii
- incarcare/descarcare marfa
- transporta marfa in baza documentelor de insotire
- livreaza comenzile conform programului de distributie
- efectueaza incasarea dupa programare;

Salvavet Servicii Veterinare Speciale SRL a luat fiinta in 1997 ocupand la vremea aceea un loc intre primii distribuitori pe piata dedicata comertului cu medicamente si hrana pentru animale din Romania. Pe parcursul anilor ce au trecut firma a crescut odata cu celelalte afaceri din domeniul veterinar, perfectionandu-se continuu si remarcandu-se prin seriozitate si profesionalism. In prezent reprezentantii de vanzari ai Salvavet ajung in toate zonele din Romania insemnand pentru cea mai mare parte a clientilori nostri mai mult decat niste persoane care le furnizeaza produse.
Publicat 13 mai 2022 Reactualizat 20 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022