Sofer

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • permis de conducere categoria B, C, E
  • Card tahograf valabil
  • Atestat transport marfa valabil
  • atentie, responsabilitate, corectitudine.
  • abilitati de comunicare, capabil de lucru eficient cu altii, onest;

Descrierea jobului

Descrierea postului:
  • Transporta si livreaza comenzile catre clienti
  • Verifica facturile si avizele pregatite pentru livrare (data, stampila,CNP)
  • Verifica conformitatea comenzilor pregatite in depozit cu factura/avizul aferent, sau alcatuieste comenzile direct din van, si ii asista pe clienti in receptia marfii, primind de la acestia confirmarea primirii;
  • Participa la incarcarea marfii, astfel incat sa evite deteriorarea marfii si sa asigure o buna si rapida manipulare la livrare;.
  • Preda facturile livrate in fiecare zi pe baza raportului de livrare catre arhiva;
  • la intoarcerea din cursa preda documentele de insotire a marfii, borderoul de expeditii, foaia de parcurs si informeaza superiorii despre eventualele probleme tehnice aparute.
  • Respecta stadardele de calitate si procedurile de livrare.

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Asigurare medicala

GRADINARIU IMPORT EXPORT S.R.L. is a Romanian company with more than 25 years of experience, having a consolidated leading position, as an equipment integrator for big and complex projects, in construction, roads, waste management, emergency and agricultural areas, for both private customers as well as for authorities, through direct sales and/or through public tenders.

Publicat 11 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022