SOFER

Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Pentru a face parte din echipa noastra sunt necesare:

Responsabilitate
Integritate, corectitudine
Disponiblitatea la deplasari, uneori cu program prelungit
Dorinta de munci
Deschidere la interactiune cu oamenii
Categ. B
Minimum studii liceale

Descrierea jobului

Pregateste marfa in depozitul firmei pentru a fi livrata la clientii companiei
Livrareaza marfa catre clientii firmei pe rute prestabilite cu autoutilitara firmei pe baza documentelor
Incaseaza numerar pe care il depune in banca
Ridica instrumente de plata pe care le preda departamentului contabilitate
Asigura suport pentru depozit: descarcare/stivuire si pregatire marfa
Asigura suport pentru depoartamentul de vanzari
Asigura suport pentru departamentul de service

Beneficiile, ceea ce poti obtine in colaborarea cu noi:

Salariu motivant
Mediu de lucru agreabil

Descrierea companiei

Despre noua ta echipa

ELWINSAN TRADE are ca obiect de activitate distribuția de produse electrice, scule, unelte, produse de încălzire, precum și produse de bricolaj. Cu o prezență de 7 ani pe piața din România, ELWINSAN TRADE asigură distribuția de produse în regiunea N-V a țării.

Cu o echipă proactivă și flexibilă, compania ELWINSAN TRADE este mereu deschisă spre noutate, fiind într-o continuă dezvoltare pentru a fi mereu la curent cu cerințele și tendințele pieței.
Publicat 21 apr. 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 21 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos