Sofer

BRADET - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2000 - 3000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Persoana dornica de munca, calma, cooperanta, serioasa.

Descrierea jobului

Categoria C cu atestat este un avantaj
Sofer cu urmatoarele rute:
- doua curse pe saptama Bradetu - Bucuresti
- doua curse pe saptamana Curtea de Arges
- o cursa pe saptamana pe Campulung

Când spui BRĂDET nu poți să te gândești decât la o zonă de munte, o zonă de munte plină de verdeață, la șuierul izvoarelor cu apă rece precum gheața ce-și face agale loc printre munți, razele soarelui ce mângâie această frumusețe adorabilă a naturii, o liniște care nu se găsește decât aici: la BRĂDET. Este o imagine reală dar ruptă dintr-un vis, o imagine pe care dacă ai ocazia să o privești, te încarcă de energie și te marchează pentru totdeauna. Acesta este BRADET, un sat pe harta Romaniei, un sat bătrân, situat în Munții Făgăraș, cu atestare documetară din 14 mai 1503, un sat în care am găsit puterea și încrederea în noi și în oamenii locului de a duce tradiția zonei de sute de ani în prelucrarea laptelui.
„Am copilărit, am crescut în acest peisaj unic al naturii, am beneficiat de linistea acestor zone și m-am simțit obligat să fac ceva pentru această zonĂ care m-a format ca om. Așa a luat naștere noua FABRICA DE LACTATE BRĂDET.” -
Publicat 2 iul. 2021 Expiră 1 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos