Publicat 11 Mai 2007 | Expiră 11 Iun 2007

SOFER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Casa Nik companie ce activează in domeniul imobiliar din anul 2003 si care, de curând a devenit parte a grupului de firme Nova Haus, companie internaţionala de dezvoltare imobiliara, căuta pentru sediul din Bucureşti :

SOFER

CANDIDATUL IDEAL:

-experienta in conducere a autovehiculelor cu un permis obtinutde cel putin 5 ani
-persoana serioasa (familie constituie un avantaj)
-prezentabil ,dinamic si sociabil

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

-parcarea masinilor in subteran
-transportul clientilor (aeroport,prezentari,hotel etc.)
-responsabil pentru parcul auto

BENEFICII:
-salariu fix+bonuri de masa
-conducerea de masini noi
-mediu de lucru modern si de calitate

CASA NIK este o societate comerciala infiintata de specialisti in domeniul imobiliar si financiar din Romania si Estonia.
Face parte din grupul international NOVA HAUS si are scopul de a oferi servicii de cea mai inalta clasa, impreuna cu o gama cat mai larga si completa de servicii in domeniul imobiliar.

Expirat
SOFER  -  CASA NIK SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles