de ani Fără Frică...

Publicat 06 Nov 2019 | Reactualizat 04 Dec 2019 | Expiră 07 Dec 2019

SOFER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara
- lucrul intr-o firma de distributie reprezinta avantaj
- posesor carnet conducere categoria B, minim 3 ani
- domiciliu stabil in Bucuresti
- fara incidente in trafic
- respecta sarcinile si termenele limita primite
- preocupat de intretinerea si buna functionare a vehiculului din dotare
- interesat de o colaborare pe termen lung;

Descrierea jobului

- incarcare/ descarcare marfa
- transporta marfa in baza documentelor de insotire
- livreaza comenzile conform programului de distributie
- efectueaza incasarea dupa programare;

Salvavet Servicii Veterinare Speciale SRL a luat fiinta in 1997 ocupand la vremea aceea un loc intre primii distribuitori pe piata dedicata comertului cu medicamente si hrana pentru animale din Romania. Pe parcursul anilor ce au trecut firma a crescut odata cu celelalte afaceri din domeniul veterinar, perfectionandu-se continuu si remarcandu-se prin seriozitate si profesionalism. In prezent reprezentantii de vanzari ai Salvavet ajung in toate zonele din Romania insemnand pentru cea mai mare parte a clientilori nostri mai mult decat niste persoane care le furnizeaza produse.EXPIRAT

Expirat
SOFER  -  SC SALVAVET COMIMPEX SVS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles