check_circle

Job verificat

|Publicat 11 Mar 2019 | Reactualizat 10 Apr 2019 | Expiră 11 Apr 2019

Sofer

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- buna comunicare interumana;
- atentie distributiva si concentrata;
- seriozitate si responsabilitate;
- onestitate;
- orientare spre rezultate;
- capacitate de planificare si organizare a activitatii proprii;
- eficienta si rapiditate in rezolvarea problemelor;
- adaptabilitate la situatii neprevazute;
- rezistenta la stres.

Descrierea jobului

- soferul va avea o atitudine corespunzatoare postului, atat in timpul deplasarii intre punctele de colectare sau depunere precum si in interiorul acestora.
- menţine în mod obligatoriu aspectul îngrijit al autoturismului intrebuintat, atât exterior, cât şi interior.
- asigură transportul in conditii optime a coletelor transportate si raspunde de eventualele nereguli ce pot aparea.
- predă documentele însoţitoare ale mărfurilor persoanelor indicate.
- este obligat sa raspunda apelului telefonic din partea superiorului ierarhic si a persoanelor din managementul companiei.
- anunta orice schimbare a itinerariului de deplasare, stabilit impreuna cu seful ierarhic, din ziua respectiva datorata unor factori ce nu puteau fi prevazuti.
- va utiliza resursele existente exclusiv în interesul firmei.
- soferul este obligat sa dea dovada de discretie maxima pe durata desfasurarii activitatii.
- pastreaza si raspunde de confidentialitatea datelor, documentelor si informatiilor de care a luat cunostinta sau le-a accesat in timpul executarii contractului de munca;
- respecta secretul profesional si se ingrijeste de pastrarea lui;

Cine suntem noi? Suntem unul dintre cei mai mari jucatori de pe piata locala a jocurilor de noroc. In acest moment, suntem prezenti atat in retail, in peste 300 de agentii, cat si in online pe site-ul www.stanleybet.ro Ne ghidam intreaga activitate in baza a trei piloni principali: clienti, inovatie si produse de inalta calitate. Stanleybet in Romania, parte a grupului Game World, numara peste 1200 de angajati care gandesc, lucreaza si actioneaza in linie cu nevoile clientilor.

Expirat
Sofer  -  Stanleybet