check_circle

Job verificat

|Publicat 20 Feb 2019 | Expiră 23 Mar 2019

Sofer

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Domiciliu in Bucuresti (sau apropriat de sector 1, 5 sau 6)
Permis de conducere categoria B de cel putin 3 ani
Seriozitate, promtitudine, flexibilitate, punctualitate si respectarea promisiunilor
Aspect fizic placut si ingrijit
Abilitati de comunicare, capabil de lucru eficient cu colegii si partenerii
Fara cazier judiciar
Cunostinte profunde privind legislatia rutiera
Fara antecedente rutiere grave

Descrierea jobului

Livrare produse de igiena si curatenie in Bucuresti si judetele limitrofe;
Preluarea marfurilor pregatite la depozit conform documente (facturi sau avize);
Participa la incarcarea si descarcarea marfurilor;
Respecta standardele de vanzari si termenele de livrare;
Respecta recomandarile reprezentantului comercial/ directorului regional / superiorului in ceea ce priveste prioritatea livrarilor;
Incaseaza facturile numerar;
Comunica zilnic problemele aparute, in relatia cu clientii de pe zona alocata;
Mentine aspectul ingrijit al autoutilitarei, atat exterior, cat si interior;
Aduce la cunostiinta superiorului orice problema in legatura cu starea masinii;

Experienta pe un post similar constituie avantaj;

Se ofera un loc de munca stabil si un pachet salarial motivant (salar de incadrare 1800 lei net + tichete de masa)

Noi, cei de la HARGHITA HOLDING, suntem furnizorul de produse, servicii si solutii flexibile, integrate, personalizate si complete de curatenie oferind consultanta si sprijin profesional.

Ne propunem sa fim pentru clientii nostri prima si cea mai potrivita alegere pentru calitatea si eficienta managementului curateniei, in orice industrie.

Sa fim recunoscuti ca experti in solutii profesionalizate, integrate si personalizate pentru curatenie de catre partenerii si clientii nostri.

Valorile noastre

Pasiune: Credem ca pasiunea pentru profesie si atentia sporita la detalii sunt esentiale pentru a ne plia perfect pe nevoile clientilor nostri.

Competente: Investim in invatare si dezvoltare continua pentru a fi la zi cu noutatile din industrie si pentru a putea asigura astfel un transfer eficient de know how catre clientii nostri.

Respect: Ne-am dezvoltat prin respectul aratat fata de angajati si fata de partenerii care sunt dintotdeauna o parte integranta a reusitei noastre.

Grija: Suntem un sprijin profesional pentru clientii si partenerii nostri, ne dezvoltam pe baza colaborarii stranse cu acestia si transformam relatiile business to business (B2B) in relatii human to human (H2H) pe termen lung. Nu ne limitam la a ”deservi” ci acordam sprijin real, pentru ca ne pasa.

Expirat
Sofer  -  HARGITA HOLDING IMPORT-EXPORT SRL