check_circle

Job verificat

|Publicat 15 Feb 2019 | Reactualizat 15 Mar 2019 | Expiră 18 Mar 2019

Sofer

CONFIDENTIAL
1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii medii (studii superioare – constituie un avantaj);
• Abilitati bune de comunicare si lucru in echipa;
• Persoana foarte organizata, orientata catre client si catre rezultate;
• Persoana serioasa, corecta si integra;
• Capacitatea de a lucra sub presiunea unor termene stranse;
• Buna cunoastere a MS Office, Microsoft Outlook;
• Cunoasterea limbii engleze – nivel conversational minim incepator;
• Carnet de sofer – categoria B (fara incidente) si cu utilizare constanta a unui autoturism; categoria C (constituie un avantaj);

Descrierea jobului

• Responsabil de livrarea la timp si corect a corespondentei la nivel de companie (posta, clienti, banci, administratii financiare, etc);
• Contribuie (alaturi de responsabilul parcului de masini) la livrarea la timp si corect a documentatiei necesare intretinerii masinilor companiei (administratie financiara, politie – pentru inmatriculari si radieri masini, etc);
• Contribuie (alaturi de responsabilul parcului de masini) la efectuarea activitatilor ce au ca scop intretinerea masinilor companiei (revizii, ITP, reparatii, vopsitorie, etc);

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Sofer  -  CONFIDENTIAL