check_circle

Job verificat

|Publicat 15 Feb 2019 | Reactualizat 15 Mar 2019 | Expiră 18 Mar 2019

Sofer

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii si calificari / certificari:

Nivel:
Studii medii absolvite, diploma de bacalaureat
Experienta in domeniu:
2 – 3 ani
Experienta in post similar:
2 ani

Cunostinte:

Permis de conducere valabil pentru categoria B;
Cunostinte de mecanica auto;
Cunoasterea traseelor rutiere;
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.

Competente:

Spirit de echipa;
Rezolvarea de probleme;
Acuratete si precizie;
Planificare si organizare;
Multitasking;
Orientare catre client;
Comunicare;
Abilitati si aptitudini:

Participare active;
Comunicare interpersonala;
Capacitatea de analiza si sinteza;
Abilitatea de a propune solutii noi;
Atentie la detalii;
Capacitatea de organizare a resurselor;
Capacitatea de a oferi solutii optime la solicitarile clientilor;
Capacitatea de a avea reactii pozitive in situatii tensionate;
Capacitatea de a transmite eficient informatia atat verbal, cat si in scris;

Descrierea jobului

Scopul postului (rolul postului in cadrul companiei / departamentului):

Asigura transportul vizitatorilor/angajatilor Millenium Pro Design si a documentelor companiei in relatia cu autoritatile locale si alte institutii;
Asigura legalitatea parcului auto al companiei si toate actiunile care decurg (asigurari, service, asistenta tehnica, etc);

Responsabilitati principale:

Respecta programul de preluare a pasagerilor si traseele comunicate pentru fiecare cursa;
Depune si ridica documentele oficiale ale companiei (la solicitarea conducerii companiei);
Conduce vehiculul cu responsabilitate si in conditii de siguranta;
Intretine vehiculele companiei si asigura functionarea acestora in conditii optime (revizii, inspectii tehnice periodice, inmatriculari, radieri si alte probleme tehnice aparute);
Raporteaza periodic cheltuielile de transport;
Raporteaza imediat defectiunile aparute la vehicul si programeaza in cel mai scurt timp reparatia la service autorizat;
Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct in realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei in limitele respectarii temeiului legal.

Millenium Pro Design - lider in Romania in domeniul Travel Retail. Misiunea noastra este de a oferi clientilor nostri produse si servicii de cea mai buna calitate, folosind tehnologii inovatoare si un mediu orientat catre client, pe baza carora clientul sa poata lua cele mai bune decizii de cumparare. Brand-ul nostru: BESTVALUE - Duty Free Experience.

Expirat
Sofer  -  SC MILLENIUM PRO DESIGN SRL