check_circle

Job verificat

|Publicat 14 Feb 2019 | Reactualizat 14 Mar 2019 | Expiră 17 Mar 2019

Sofer

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte obligatorii:

Firma Gehlen Schols Transport & Logistik GmbH cauta sofer profesionist, posesor permis de
conducere categoria C+E, cu experienta de minimum 1-2 ani in conducerea camioanelor de
mare tonaj (40 tone) prelate, cartela conducatorului auto/card tahograf, atestat de transport
marfa clasa 95, permis ADR si vorbitor de limba germana sau engleza la nivel
conversational.

Descrierea jobului

Pachet beneficii:
-contract de munca legal, incheiat direct cu firma noastra de transport Gehlen Schols
Transport & Logistik GmbH din Düren, Germania; Atentie! Nu intermediem contracte de
munca si nu percepem comisioane la angajare !
-dispecerat in limba germana, engleza si romana;
-asigurari sociale germane (asigurare medicala germana, pensie etc);
-asistenta si sprijin la intocmirea si depunerea dosarului de alocatii copii in Germania;
-asistenta si sprijin la stabilirea si schimbarea clasei de impozitare;
-bilet de avion dus-intors platit de catre firma;
-la sosire in Köln veti fi preluat de la aeroport/ la plecare veti condus la aeroport cu microbuzul firmei noastre;
-perioada de lucru de 4+2 (4 saptamani la munca in Germania cu 2 saptamani de repaus acasa in Romania);

Cei care indeplinesc conditiile noastre si sunt interesati de un job stabil in Germania sunt rugati sa ne trimita CV-ul folosind aplicatia eJobs sau pe adresa noastra de email: info@gstl.de

Candidatii selectati vor fi contactati de catre noi, prin telefon sau email.

Expirat
Sofer  -  Gehlen Schols