Publicat 23 Ian 2019 | Reactualizat 18 Feb 2019 | Expiră 22 Feb 2019

SOFER

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Administrativ / Logistica

Candidatul ideal

Experienta minimum 2 ani intr-un post similar, permis conducere categoria B;
Foarte bune abilitati de sofat, fara antecedente (fara accidente);
Atitudine politicoasa, discretie;
Dispus la deplasari interne sau externe
Disponibilitate de a lucra in tura de seara
Poseda capacitatea de a intelege regulile si instructiunile de intretinere ale autoturismului, procedurilor companiei;
Cunoaste strazile si zonele cele mai frecventate din punct de vedere al desfasurarii activitatii companiei;
Are cunoştinţe solide de legislaţie rutieră si respectă regulile din trafic
Are abilitatea de a efectua o serie de activitati minime de intretinere autoturism;
Atent, ordonat, eficient, practic;

Descrierea jobului

Asigura transportul in interes de serviciu din partea clientului intern;
Configureaza traseul de deplasare;
Intretine autoturismul;
Inspecteaza autoturismul din punct de vedere al sigurantei, nivelul uleiului, combustibilului si apei inainte de plecare;
Alimentează cu combustibil, completează uleiul de motor, duce autoturismul la spalatoria auto de câte ori este necesar;
Verifica nivelul de lichide, curata echipamentele si autoturismul interior si exterior; inlocuieste filtre, becuri, etc;
Cunoaste manualul de exploatare al fiecarei masini; poseda capabilitatea de a conduce orice autoturism in limita permisului de conducere;
Informează despre datele de revizie periodică, defecţiunile apărute/nereguli sesizate în exploatarea masinilor din folosinta;

Descrierea companiei

SOFER  -  COTIDIANUL GAZETA SPORTURILOR