Publicat 03 Ian 2019 | Expiră 03 Ian 2019

Sofer Uber in Bucuresti. Firma Partener Uber

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Varsta min. 21 ani
Carnet de conducere B (de cel putin 2 ani)

Descrierea jobului

Firma Partener Uber angajam soferi cu masina personala (numar limitat de masini de inchiriat) in Bucuresti.
Program flexibil.
Nu se lucreaza dupa un program fix, va alegeti singuri cand sa iesiti in trafic.
Posibilitate castig de 1000 ron/saptamana NET cu un program de min. 8 ore/zi, 5 zile/saptamana.

Avem toate autorizatiile, colaboram doar cu contract de munca.
Se plătesc taxele către stat pentru dumneavoastră.Dacă aveți contract de muncă, indiferent că este pe 1 h sau 8 h, nu mai platiti taxe ca persoană fizică la ANAF. Sunteți eligibil pentru un credit bancar, dacă veți avea nevoie, acumulați vechime pentru pensie, vi se plătesc asigurări de sănătate, fond de pensii, șomaj, etc.

An fabricatie masina minim 2003

Acte necesare pentru colaborare sunt:
-cazier auto se obtine de la Udriste pentru Bucuresti
-cazier judiciar(se obtine de la orice sectie de politie gratuit pe loc)
-permis valabil cu vechime minim 1 an.
-buletin valabil.

Comisionul firmei este de 10% din incasari + 50RON/saptamina. Acest comision NU SE MODIFICA. Aici includem TOATE taxele pe care trebuie sa le plateasca firma pentru ca dvs. sa puteti activa 100% legal.
Plata se face in fiecare saptamana miercuri /joi prin transfer bancar sau cash.
OFERIM SUPORT PENTRU OBTINEREA ORICAREI AUTORIZATII CARE SE SOLICITATA DE CATRE AUTORITATILE ROMANE.
Va vom explica clar ce taxe si comisioane trebuie să plătiți.
PENTRU ORICE INTREBARE NU EZITATI SA NE SUNATI !
Oferim si cerem seriozitate maxima!
Va oferim suport telefonic 24/7.

La fiecare prieten invitat care va conduce cu Uber activat pe firma noastra, primiti un bonus de 50

Firma Partener Uber va punem la dispozitie posibilitatea de a lucra pe aplicatia Uber Driver.

Expirat
Sofer Uber in Bucuresti. Firma Partener Uber  -  Property Admin