Sofer Uber/Bolt

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 3000 - 6000 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Firma partenera Uber/Bolt si autorizata ARR, cautam soferi cu masina proprie si cu atestat Transport Persoane Regim de Inchiriere.

Comisioanele aplicate saptamanal sunt 10% + 30 lei casa de marcat/saptamana + cartea de munca ce se calculeaza ulterior in functie de orele de munca stabilite in contract.

Oferim:
- Consultata in ceea ce priveste folosirea aplicatiei;
- Copie conforma si ecusoane (firma noastra se va ocupa de depunerea actelor necesare pentru emiterea acestora);
- Pentru fiecare prieten adus in flota noastra de catre tine iti oferim 300 de lei;
- Plata saptamanala.

Descrierea jobului

Cerinte:
- Masina personala an 2010+ (5 usi + AC functional)
- Permis catergoria B de minim 2 ani
- Atestat Transport Persoane Regim de Inchiriere
- Cazier judiciar
- Varsta minima 21 de ani
- Buletin/C.I.
- Asigurare RCA valabila
- ITP valabil 6 luni (special pentru transport alternativ)

*Oferim consultanta pe toata durata colaborarii cu firma noastra.
Publicat 24 ian. 2022 Reactualizat 21 feb. 2022 Expiră 23 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos