Publicat 03 Mar 2017 | Reactualizat 24 Mar 2017 | Expiră 03 Apr 2017

Sofer transport marfa international (COMUNITATE)

30 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

Se cauta sofer pe tir comunitate cu permis de conducere cat B C E, responsabil si dornic sa lucreze intr-o echipa dinamica, la standarde europene. Cunostintele de limba engleza si/sau franceza, precum si detinerea certificatului ADR constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Transport de marfa cu camioane in perfecta stare de functionare, euro 5 si 6, toate dotate cu frigider,  intretinute constant de o echipa performanta de service.

Oferim:
- Contract de munca in Romania
- Salariu fix
- Transport gratuit din tara pana in Belgia,realizat cu masinile societatii.
- Training profesional pentru soferi
- Cursuri gratuite de limba engleza
- Camioane dotate cu telefon de serviciu si sistem de comunicare TRANSICS, pentru a va ajuta sa  tineti legatura permanent cu echipa de dispeceri.

Skiptrans este membra Jost Group - companie internationala de transport situata in Luxemburg si Belgia, cu traditie in transportul de marfa.

Sofer transport marfa international (COMUNITATE)  -  Skiptrans