Publicat 05 Ian 2019 | Reactualizat 22 Ian 2019 | Expiră 22 Ian 2019

SOFER TRANSPORT MARFA C+E salariu 500-1000 euro

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta de cel putin 2 ani in conducerea de autovehicule de marfa;
- posesor permis de conducere categoria CE;
- atestat sofer profesionist transport marfa, card tahograf, aviz medical si psihologic valabile;
- fara accidente si incidente rutiere;
- cazier judiciar fara antecedente;
- cunostinte minime de mecanica auto;

Descrierea jobului

- asigurarea integritatii autovehiculului pe care il are in dotare;
- asigurarea integritatii marfurilor transportate;
- exploatarea autovehiculului in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia;
- pastrarea legaturii cu operatorul de transport care-l coordoneaza direct, transmitand informatii despre desfasurarea cursei;
- ruta Ploiesti - Brasov; Brasov - Bucuresti; Bucuresti - Pitesti -Brasov

Expirat
SOFER TRANSPORT MARFA C+E salariu 500-1000 euro  -  ORDERS LOGISTIK