Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Sofer transport containere

ASEN93 TRANS SRL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Permis de conducere categoria CE.
  • Experienta minima de o luna in domeniul transporturilor.
  • Seriozitate, punctualitate si responsabilitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati
  • Transportul containerelor maritime folosind cap tractor + semiremorca. A
  • sigurarea sigurantei marfurilor transportate.
  • Respectarea traseelor si programului stabilit.

Compania este specializata exclusiv doar pe transportul containerelor maritime din portul constanta
Publicat 11 Iun. 2024 Reactualizat 9 Iul. 2024 Expiră 11 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.