Publicat 27 Aug 2019 | Reactualizat 10 Sep 2019 | Expiră 26 Sep 2019

SOFER TIR

10 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Transport / Distributie

Candidatul ideal

Experienta in transport pe Europa preferabil camioane de 38 t.
Persoana responsabila cu atitudine flexibila si cooperanta .
Constiincios si muncitor

Descrierea jobului

Locatie-in strainatate,contractul se ofera pe perioada nedeterminata .
Minime cunostinte a limbii engleze ,
Posesor permis conducere categorie C si E, card tahograf, atestat marfa.
Instruire completa oferita la locul de munca
Salariul excelent , platit lunar, la timp .
Concedii regulate la domiciliu
Transport catre si din Romania platite de catre companie
Program de lucru legal respectand perioadele de odihna si timpii de conducere
Instructiuni in limba romana transmise de catre personal roman
Baza dotata cu toalete, dusuri spalatorie.
Parcare securizata
Perioade de lucru prin acord
Fiecare sofer isi conduce propriul camion
Sistem de comunicare echipat tuturor vehiculelor

Croome International Transport este o companie engleza cu baza in Queenborough, Kent, Anglia ce ofera servicii de transport in intreaga Europa, incluzand si Europa de Est inca din anul 1972. Compania are in dotare 40 camioane Volvo ,este administrată de familie, este independentă și oferă servicii de primă clasă pentru clienții din sectoarele textile, alimente ,ambientale, modă și izolație.

SOFER TIR  -  CROOME LIMITED

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles