Publicat 06 Dec 2018 | Reactualizat 17 Dec 2018 | Expiră 05 Ian 2019

SOFER TIR-PRELATA-COMUNITATE

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Administrativ / Logistica, Transport / Distributie

Candidatul ideal

Nu se percepe comision de intermediere sau alte taxe ascunse!

- Disponibilitate pentru inceperea lucrului din ianuarie 2019
- Experienta minima de 6 luni ca sofer profesionist PE COMUNITATE.
- Cunoasterea limbii germane la nivel conversational constituie un avantaj
Se solicita:
- Permis categoria C + E.
- Card tahograf digital - valabil
- Atestat profesional - valabil
- Cazier judiciar, cazier auto

Descrierea jobului

Jobul este oferit de catre clientul noastru, o firma cu o traditie de peste 30 de ani in transporturi in Germania.
Este un loc de munca sigur, pe termen lung, intr-o firma de traditie in domeniu,
Se ofera salarizare si conditii de munca deosebite.
Se va lucra 6 saptamani in comunitate cu 2 saptamani pauza acasa.
Veniturile lunare pentru sofer sunt formate din salariu fix + diurna de deplasare in valoare de 60 euro/zi
Flota este formata din masini Mercedes Actros (EURO6) dotate cu frigider, aer conditionat, navigatie, sistem de plata automat al taxelor de drum, etc.
Marfurile transportate sunt generale.
Dispeceri romani
Transport gratuit dus-intors pentru efectuarea concediului
Respectarea timpilor de conducere si odihna.La sfarsitul saptamanii se stationeaza la baza unde aveti la dispozitie cantina si bucatarie dotate cu cele necesare,baie dotata cu dusuri, si spatiu destinat spalarii hainelor, unde aveti la dispozitie masina de spalat.In apropiere este un Lidl unde puteti face cumparaturi.
- nu se lucreaza in echipaj!!!

Daca doriti un loc de munca sigur, corect si pe termen lung, ne bucuram sa ne contactati!
Va rugam sa verificati in prealabil daca intruniti conditiile mentionate mai sus. Multumim.

Mai multe relatii puteti obtine de luni-vineri intre orele 08.00-16.00, la telefoan: 0742 127 745
CV-ul dvs. il puteti trimite si direct la adresa de email: recrutare@personal24.ro

Compania noastra este membra a grupului RoConnect, un nume cu o indelungata traditie in consilierea investitorilor straini si in dezvoltarea de proiecte investitionale in Romania.

Companiile din cadrul grupului RoConnect ofera servicii de consultanta in domeniul dezvoltarii afacerilor, consultanta juridica si financiara, servicii de contabilitate si secretariat, servicii de recrutare personal.

Suntem specializati de asemenea in dezvoltarea de parteneriate intre companii din Germania, Austria si Elvetia si tari din Europa de Est.

Am realizat impreuna cu clientii nostrii proiecte interesante in diferite domenii cum ar fi infrastructura, resurse regenerabile, industrie si agricultura.

RoConnect Personal este specializata in recrutarea de personal pentru clientii nostri din tara si din strainatate. Oferim joburi in diferite domenii de activitate, cerem si oferim seriozitate si profesionalism.

SOFER TIR-PRELATA-COMUNITATE  -  ROCONNECT PERSONAL