Publicat 03 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Sofer tir pentru intern de la 4000 lei net/luna

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam sofer tir pe rute interne. Cautam colaborare pe termen lung.

Cerinte:
- Permis cat. C+E
- Card tahograf
- Atestat profesional
- Experienta minim un an.

Descrierea jobului

Se ofera:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Camion Daf Euro 5
- Pachet salarial atractiv bazat pe salariu fix + diurna zilnica + bonificatii suplimentare in functie de realizari si vechimea in companie.

Descrierea companiei

Firma de transport rutier de marfa.

Expirat
Sofer tir pentru intern de la 4000 lei net/luna  -  SC FIA EUROEXPRESS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles