de ani Fără Frică...

Publicat 29 Ian 2016 | Expiră 03 Feb 2016

Sofer tir pe comunitate

13 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Se cauta sofer pe tir comunitate cu permis de conducere cat B C E, responsabil si dornic sa lucreze intr-o echipa dinamica la standarde europene. Experienta obligatorie este de min 2 an pe comunitate. Nu angajam soferi fara experienta.

Descrierea jobului

Angajam soferi pe masina de mare tonaj pentru transport intracomunitar. Masinile au doar prelata si sunt marca: Scania, Volvo, Iveco. Remuneratie pana la 2000 Euro/luna. Concediul va fi doar de 3 ori pe an: de Craciun, de Pasti si 3 saptamani vara. Restul perioadei se va lucra pe comunitate. Tarile de tranzit sunt: Belgia, Franta, Germania, Italia, Spania.
Mail: infiniteuropa@yahoo.com
Tel. 0728929340

Descrierea companiei

infiniteuropa@yahoo.com

Expirat
Sofer tir pe comunitate  -  Infinit Cargo SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles