Publicat 23 Oct 2015 | Expiră 24 Nov 2015

Sofer TIR in UK cu experienta - FARA NICI UN FEL DE COMISION

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte obligatorii:
- Experienta ca sofer de TIR minim 1 an, in ultimii doi ani
- O buna cunoastere a limbii engleze
- Detinerea permisului de conducere categoria C+E de minim 1 ani
- Card digital pentru tahograf / cunoasterea si respectarea reglementarilor orelor de condus
- Certificat / Atestat de Competenta Profesionala pentru transport marfa

Descrierea jobului

Recrutam soferi profesionisti cat C+E cu experienta pe camion articulat de mare tonaj (TIR), buni vorbitori ai limbii engleze, pentru aprovizionare supermarket-uri si distributie in urmatoarele locatii din Marea Britanie:

Barton
Heywood
Rochdale
Castleford
Bristol
Sherburn

Clientii nostri sunt unele dintre cele mai prestigioase companii in sectorul de Transporturi / Logistica si Distributie in Marea Britanie.

Responsabilitati:
- Efectuarea transportului de marfa in conditii optime si conform graficului
- Livrarea produselor catre magazine / aprovizionare sau centre de distributie regionale
- Mentinerea legaturii cu dispecerii sau managerii de transport
- Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare

Beneficii:

Rate de plata foarte bune: £9/ora - £15/ora
O medie de: 40 - 60 ore / saptamana (incluzand Perioada de Disponibilitate - platita)
Locurile de munca sunt disponibile imediat

NU SE PLATESTE NICI UN COMISION SAU TAXA DE ORICE FEL !Transline Resource Group este o agentie de recrutare britanica specializata in furnizarea de forta de munca in urmatoarele sectoare: Logistica, Distributie, Tehnic si Transporturi.A fost infiintata in 1998 si a crescut de la un birou in Halifax, Yorkshire, UK pana la 57 de locatii diferite pe intreg teritoriul Marii Britanii, cat si birouri in Europa de Est, Canada si Tailanda.Pentru mai multe detalii
www.transline.co.uk

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

Sofer TIR in UK cu experienta - FARA NICI UN FEL DE COMISION  -  Transline Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles