Publicat 22 Oct 2018 | Reactualizat 12 Nov 2018 | Expiră 21 Nov 2018

Sofer Tir - Germania salariu 2200 EUR NET

2 posturi

Candidatul ideal

Soferi profesionisti clasa CE pentru TIR in bransa Containere Maritime si prelata
Se lucreaza din porturile Antwerpen/Rotterdam- si toata Germania
Sediul firmei DUISBURG
Conditii: Experienta de minim 5 ani, vorbitori de limba engleza sau germana minim

Descrierea jobului

-Se incheie contract de munca german, asigurare medicala inclusa, pensie, cu posibilitatea de stabilire in Germania cu familia
-Se asigura cazare gratuita, gatit, masina de spalat rufe, e.t.c.
-Flota de masini Man si Scania toate noi, la 3 ani se schimba, dotate cu frigider, TomTom profesional pentru camioane, telefon de serviciu, etc.
Ne puteti contactati fie trimizand un CV fie sunand la tel 0049-203-9359708
Rugam seriozitate

Descrierea companiei

FIRMA GERMANA foarte serioasa, cu vechime de peste 25 ani

Sofer Tir - Germania salariu 2200 EUR NET  -  Opsitar Internationale Transporte