Sofer TIR curse zona Bucuresti/Ilfov

DENIS SPEDITION SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Angajam șoferi profesionisti categoria C+E pentru curse zona BucurestiIlfov.
Acte necesare :
Permis conducere cat. C CE.
Card tahograf.
Program de lucru flexibil.
Pentru mai multe detalii sunati la numarul de tel 0722536909.

Descrierea jobului

Transport marfa generala, zona Bucuresti.

Denis Spedition este o firmă de transport frigorific de marfă, înfiinţată în anul 2006 de către dl. Florin Tudose, în calitate de acționar unic al companiei.

Sediul firmei este în București-Sector 6, Bd.1 Mai, Nr.15 , iar punctul de lucru este în București-Sector 6, Bd.Timișoara , Nr.92.

Domeniul de activitate al firmei este transportul de mărfuri frigorifice și generale, intern și internațional.
Publicat 10 Oct. 2022 Expiră 9 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.