Publicat 18 Mar 2021 | Reactualizat 14 Apr 2021 | Expiră 17 Apr 2021

Sofer tehnician aprovizionare - livrare marfa

1 post

Candidatul ideal

- persoana analitica, atenta la detalii, perfectionista, meticuloasa, ambitioasa, organizata (gandire logica si evident motivata, activa, pozitiva);
- permis de conducere B (responsabil in trafic);
- utilizare PC, Microsoft Office, Excel mediu (verificarea listelor de la furnizor si centralizarea in tabel Excel)
- cunostinte in domeniul aprovizionare (cunostinte dе gestionare a stocurilor reprezinta un avantaj dar nu este obligatoriu);
- persoana serioasa care doreste o colaborare pe termen lung cu spirit de echipa si mai ales comunicativa;
- disponibilitate pentru program prelungit;
- cautam o persoana care isi doreste un loc dе munca stabil si dinamic, sa ii placa activitatiile care se repeta si pe care sa le imbunatateasca.

Descrierea jobului

- trimite zilnic necesarul de comanda catre furnizori (deplasarea catre furnizori/depozit si aducerea marfii in timp util).
- urmareste confirmarea comenzilor transmise;
- disponibilitate de invatare a produselor (cunoasterea si indentificare produselor);
- este responsabil de administrarea interna a tuturor documentelor aferente procesului de achizitii (facturi, sortare, actualizare);
- rezolva problemele aparute in relatia cu furnizorii (anunta zilnic fluctuatia de stoc a furnizorilor si actualizeaza pe site);
- ofera suport colegilor din cadrul companiei si se asigura ca intreaga activitate de achizitii se deruleaza corect;
- mentine si livreaza produsele necesare catre magazin si se ocupa de expedierea documentelor acolo unde este necesar;
- receptia marfurilor cu furnizorii externi (importuri), in ceea ce priveste achizitia produselor, asigurandu-se in permanenta de finalizarea tuturor proceselor de achizitie (manipularea si aranjarea marfii);
- organizarea activitatii de prospectare a pietei pentru produsele ce trebuiesc sa se achizitioneze si actualizate impreuna cu echipa companiei ;
- planificarea activitatii de aprovizionare;
- mentine relatia cu firmele de curierat atunci cand este cazul;
- ajuta la mentinerea stocului ( este obligatoriu sa avem un stoc bine facut);
- intretinerea autovehicului: efectuare la timp revizii, ITP, mentinerea curateniei.

Asteptam CV-urile doar daca indepliniti criteriile pentru aceasta pozitie si va vom contacta pentru a stabili un prim interviu.
Salariul final se discuta in cadrul interviului.

Programul de lucru: de luni pana vineri, de la ora 08:00 la 16:30.

Avantaje pachet salarial:
- Prime de sarbatori;
- Ore suplimentare platite conform legii in vigoare;
- Bonusuri lunare în funcție de vanzari (rezultatele companiei și / sau ale angajatului);
- Al 13-lea salariu (în Decembrie);

P.S. Daca ai cunostinte de limba Bulgara sau Maghiara si indeplinesti cerintele de mai sus, datele si cerintele postului se schimba, in bine evident!

Suntem o companie noua in continua crestere, care se ocupa cu comertul online si dorim o echipa competenta si omogenizata!

Sofer tehnician aprovizionare - livrare marfa  -  Sc SOFA RECON Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles