Sofer si manipulant

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 650 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Studii: medii;
- posesor permis conducere categoria categoria B;- fara antecedente penale;
- fara antecedente rutiere grave;
- Persoana ordonata, organizata, bune abilitati de comunicare;- experienta minima de 1 an in conducerea autovehiculelor de transport marfa;
- experienta in lucru cu documente financiare (facturi, avize, chitante) reprezinta avantaj;
- seriozitate si responsabilitate;

Descrierea jobului

- Livrarea produselor la client conform rutelor;
- Pastrarea masinii curata;
- Predarea documentelor si banilor incasati conform documentelor la sediul companiei;
- Verificarea produselor la incarcare impreuna cu gestionarul;
- Raspunde de produsele luate in primire pana la livrarea lor;

Pachet salarial atractiv, bonuri de masa, 650euro parte fixa plus comision din livrare (salariu dinamic)
- Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica

Suntem o companie moderna si în permanenta dezvoltare, dorim sa facem fata oricarei provocari. Avem o retea de distributie la nivel national, atât prin magazinele proprii, cât si prin parteneri.

Publicat 12 nov. 2021 Reactualizat 12 dec. 2021 Expiră 12 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos