Publicat 23 Sep 2015 | Reactualizat 18 Nov 2015 | Expiră 23 Nov 2015

SOFER PROFESIONIST

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
Scoala de conducatori auto categoria B+C+E;
Atestat sofer profesionist transport marfa;
Fara cazier judiciar;
Fara antecedente rutiere grave(penal sau cu permis supendat);
Experienta de cel putin 3 ani in conducerea de autovehicule in trafic international de marfa;
Cunostinte minime de mecanica auto;
Cunoasterea la nivel conversational a unei limbi de circulatie internatioanala (engleza,germana, franceza)

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Soferul raspunde personal de :
-integritatea autovehicului pe care il are in primire;
-integritatea marfurilor transportate;
-exploatarea autovehicului in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia;
-pastrarea legaturii cu operatorul de transport ce-l va coordona , transmitand informatii despre desfasurarea cursei;

Benefici :

-Cele mai noi si moderne camioane
- Salariu competitiv,asigurare medicala si plata orelor suplimentare de noapte
- Programul de lucru este: 8 saptamani pe camion si 3 saptamani concediu platit
- Timpul de lucru va respecta reglementarile UE
- Veti primi echipament de lucru adecvat:jacheta,vesta,incaltaminte
-Se va face un training la angajare
-Asistenta tehnica 24 ore in orice problema de serviciu
- Salariu Fix ( 1600 - 1800 euro )
- Masini dotate cu navigatie si statii
- Salariu competitiv si bonusuri

Pentru detalii : 0761102129

SC Aurora LC SRL este o companie ce asigura calitatea serviciilor sale in mai multe domenii de activitate din 1991, avand o experiante de 24 ani!!
Firma noastra este specializata in transportul rutier de marfa, bazandu-se pe o retea extinsa de colaboratori interni si internationali.
Dispunem de o retea informatizata de gestionare a transporturilor, ce permite controlul si urmarirea fiecarui transport in parte.
Privim calitatea nu ca pe un efort, ci ca pe un atribut al succesului.Ne-am conturat identitatea raportandu-ne permanent la valori care se regasesc in tot ceea ce facem si in spiritul fiecarui angajat.

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

SOFER PROFESIONIST  -  SC AURORA LC SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles