Sofer profesionist

Candidatul Ideal

  • ​Permis de conducere categoria CE.
  • Minim 1 an experiență.
  • Preferabil experiență in conducerea camionului cu remorcă.
  • Condus economic.
  • Fiabilitate și punctualitate.
  • Voință pentru integrare.
  • Intreținerea meticuloasă a camionului.

Descrierea jobului

Responsabilitați:
  • Conducerea camionului pe rute naționale și internaționale in UE
  • Supravegherea încărcării si descărcării remorcii, cu respectarea reglementarilor de asigurare a sarcinii
  • Completarea corectă a documentelor de marfă, a notelor de livrare și de paleți etc.
  • Planificarea proprie a timpilor de condus si odihnă.
Ce se oferă:
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
  • Flotă modernă cu vehicule sigure
  • Săptămâna de 5 zile pentru familii
  • Camion dedicat
  • Plata punctuală și peste medie, de ex. prin sistemul de bonusuri
  • Acoperirea costurilor pentru prelungirea permisului de conducere, 5 module
  • Pensie finanțată de angajator
  • Pregătire temeinică de către un șofer român

JobTIXX este o agenție de locuri de muncă inovatoare care reunește angajatorii și solicitanții în aceleași condiții prin recrutare echitabilă. JobTIXX a fost fondată în 2018 și face parte din Momerco GmbH. Ideea de bază a fost crearea unui proces de recrutare transparent, echitabil și individual atât pentru angajatori, cât și pentru solicitanți. Oferim consultanta nu dor pe parcursul procesului de recrutare dar si dupa angajare, daca intampinati atat probleme organizatorice cat si juridice. Angajatorii din Germania sunt verificati si respecta standardele de munca cat si drepturile cetatenilor straini.
Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 13 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos