Sofer Profesionist Transport Marfa cu relocare in ITALIA

SC Pier Logistics Italia – Camisano Vicentino 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Sofer profesionist cu experienta in transportul de marfa door to door;
  • Card tahograf;
  • Cazier conducator auto;
  • Categoria B, C + atestat marfa (obligatoriu);
  • Fara antecedente rutiere;
  • Motivat, disciplinat, dispus sa lucreze intr-o companie care aplica proceduri si regulamente orientate spre performanta;
  • Atestatul pentru stivuitor constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Transport marfa (tamplarie PVC/ Aluminiu si Geam Termoizolant).
  • Relocare in Italia;
  • Responsabil cu supravegherea si descarcarea marfurilor la partenerii din Italia
  • Responsabil de integritatea autovehicului pe care il are in primire.
  • Responsabil de integritatea marfurilor transportate si de documentele care insotesc marfa
  • Responsabil de exploatarea autovehicului in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia.

Se ofera cazare gratuita in Italia.
Transportul gratuit pana in Italia.
Contractul de angajare va respecta reglementarile legislatiei italiene.

Pier Logistics SRL -firma de transport și logistica tamplarie PVC/aluminiu si geam termoizolant , cu partita IVA în Italia
Credem in oameni, in puterea lor de a invata si a progresa. Suntem o echipa care intelege ce inseamna grija pentru client si servim interesele acestuia.

Daca iti doresti sa te alaturi echipei Pier Logistics SRL, trimite-ne CV-ul tau pe adresa de email reclutamento@pierlogistics.it

Publicat 11 Nov. 2022 Reactualizat 11 Dec. 2022 Expiră 11 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.