Sofer profesionist - TIR

Sif Logistic Kronstadt S.R.L.
2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

* Sofer profesionist (TIR) cu experienta minima de un an in transportul international de marfuri.
* Candidatul trebuie sa aiba urmatoarele documente in perioada de valabilitate: Pasaport, Permis de conducere C+E, Card Tahograf, Atestat marfa CPC (cod95), Atestat ADR colete, Aviz medical, Aviz psihologic si Aviz medicina muncii.

Descrierea jobului

* Se efectueaza curse in Comunitatea Europeana cu camioane DAF euro 6 - cabina super space si semiremorci Kogel cu prelata.
* Plecarea si intoarcerea la sediul operational al firmei din Botosani se face cu camionul.
* Dispeceratul este in limba romana.
* Nu se face schimb de paleti.
* Camioanele sunt echipate cu aparate setate pe mod automat pentru taxa de drum.
* Se lucreaza in perioade de 8 saptamani cu 2 saptamani acasa, existand posibilitatea sa reducem sau sa prelungim perioadele in functie de necesitatile pe care le aveti.
* Venit minim garantat lunar 2700 Euro.
* Cerem si oferim responsabilitate si seriozitate.

SIF Logistic Kronstadt S.R.L. este o companie cu personal ce activeaza in domeniul transportului rutier de marfuri de peste 10 ani.
Domeniile principale de activitate ale comaniei sunt:
* Alte activitati anexe transporturilor (activitati asimilate caselor de expeditii);
* Transporturi rutiere de marfuri in Spatiul Economic European(SEE) cu camioane de mare tonaj (40- 44 Tone) proprii, sau ale partenerilor.
Publicat 10 Ian. 2023 Reactualizat 7 Febr. 2023 Expiră 9 Febr. 2023