Publicat 15 Ian 2018 | Reactualizat 14 Feb 2018 | Expiră 17 Mar 2018

Sofer profesionist TIR Camion Mare Tonaj ITALIA

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana serioasa si responsabila , cu cunostinte medii de limba italiana si cel putin un an de zile experienta in transporturi rutiere de marfuri;

Descrierea jobului

Societatea Andy Transimpex angajeaza pe o perioada de minum 12 luni soferi profesionisti camion mare tonaj

* Salariul este de 1850 euro / luna
* Cazarea este asigurata in Italia la locul de munca ( cu toate utilitatile incluse )
* Contractul se inchie pe o perioada de minim 1 an de zile
* Angajarea este facuta in Romania cu contract legal de munca declarat in ITM

Cerinte :

- Limba Italiana este necesara pentru desfasurarea activitatii in cadrul companiei
- Se lucreaza pe camione cu prelata sau container
- Camioanele sunt Euro 4 , Euro 5 , Euro 6 cu transmisie manuala / automata
- Acte necesare valabile pentru angajare ( analize , psihologic , atestate etc )

SE LUCREAZA DOAR PE TERITORIUL ITALIEI ( nu se face comunitate );

Societatea Andy Transimpex a fost infiintata in anul 2006 avand ca obiect principal de activitate transporturi rutiere de marfuri

Din anul 2017 societatea are ca obiect de activitatea furnizarea si managamentul fortei de munca.

Expirat

Sofer profesionist TIR Camion Mare Tonaj ITALIA  -  Andy Transimpex SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles