Publicat 24 Mai 2019 | Expiră 24 Iun 2019

SOFER PROFESIONIST - LANNUTTI ROMANIA

29 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Calificare :
· Permis de conducere C+E valabil
· Atestate profesionale corespunzatoare, valabile;
· Card tahograf valabil
· Experienţã în conducerea internaţionalã a autocamionului cu semiremorcã
· Atitudine profesionalã şi abilitãţi de rezolvare a problemelor
· Seriozitate, de încredere, bune maniere

Descrierea jobului

Ȋn vederea consolidãrii companiei în activitatea de Transport în Europa, selectãm persoane foarte motivate:
=>Şoferi autocamion pentru transport internaţional de marfuri

Descrierea job - ului :
· Rute internaţionale în Europa
· Conducere pe distanţe medii şi lungi
· Contract pe perioadã nedeterminatã
· Şoferii vor lua parte la un curs de pregãtire cu privire la calitatea şi regulile de protecţie în transport, în conformitate cu standardele Lannutti

Daca dvs. consideraţi cã sunteţi potrivit pentru acest job, vã rugãm sã vã depuneţi candidatura la adresa inforomania@lannutti.com.
Dupa o prima selecţie, candidaţii vor fi supuşi unei examinãri precise de conducere şi a altor teste tehnice şi de aptitudini.
Interviurile se vor tine la sediul firmei EURO FLEET TRANSPORTS SRL (grup Lannutti), Gilau (jud. Cluj), nr. 1334.

Oferim un pachet salarial motivant.

Lannutti este un grup de firme activ pe scena internațională de peste patruzeci de ani si ofera servicii de logistica si transport companiilor care au nevoie de servicii de livrarea marfurilor peste tot în Europa.

Firma Euro Fleet Transports SRL activeaza pe piata romaneasca din noiembrie 2015. Innoim mereu parcul auto si incercam sa oferim angajatilor conditii optime de munca.

Expirat
SOFER PROFESIONIST - LANNUTTI ROMANIA  -  LANNUTTI - EURO FLEET TRANSPORTS SRL