Publicat 02 Mai 2017 | Reactualizat 09 Mai 2017 | Expiră 13 Mai 2017

Sofer profesionist Germania pana in 2.500,00 Euro net

10 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte de limba germanä la nivel mediu sau nivel germana incepator cu engleza mediu, strict necesar!
- carnet de conducere categoria, C, CE, C1E
- carnet motostivuitor, macara etc. favorabil
- cunostinta mers siloz sau camion cu remorca favorabil
- experientä sofer profesional pe Tir 40 de minimum 1 an
- card catograf, (driver card)
- atestat transport marfä (driver qualification card)
- atestat ADR este favorabil, nu necesar
- munictor, punctual, aparentä corectä

Descrierea jobului

- Transporturi pe teritoriul Germaniei
- Se respectä legile de condus si de pauze
- cazarea se organizeazä individual
- contract pentru minimum 1 an
- locurile sint imediat libere
- salariul net pina 2.500,00 Euro lunar, depinde de calificatie, inclusiv pachet social german

Compania SFJ Consultuing GbR se ocupä cu recrutarea de soferi profesionisti pentru teritoriul Germaniei.
Silvia Jansen este advocatä, Franz W. Jansen a lucrat 26 de ani in pozitie responsabilä in domeniu de transport. Inpreunä sint specialisti pe domeniu de drept si transport, care colaboreazä numai cu compani serioase germane.

SFJ Consulting GbR Silvia und Franz Jansen, Kaiser-Friedrich Str. 21, D-65193 Wiesbaden, Germany

mailto:mail@perfectjobs.eu tel. mobil: +49.151.14711200

Expirat

Sofer profesionist Germania pana in 2.500,00 Euro net  -  SFJ Consulting