Sofer profesionist Germania 2200-2600 Euro

Profs & Execs GmbH - 10 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2200 - 2600 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Firma germana angajeaza soferi de camion (m/f/d) categotia C E pentru mai multe locatii pe teritoriul Germaniei.
2200-2600 Euro

Descrierea jobului

Oferim:
• Contract de muncă german
• normă întreagă, 5 zile/săptămână
• Sistem flexibil, de exemplu 8/2, 3/1 etc.
• Salariu intre 2.200 € si 2.600 € net, in functie de experienta,la clasa 1 de impozitare
• Asistență în găsirea de cazare pentru cei care doresc sa se stabileasca in Germania
• Suport în integrare (curs de germană)
• Atmosfera de lucru familială

Calificare:
• Permis de conducere cat.C+E
• Card tahograf
. Arestat marfa
• Cunoașterea limbii germane și engleze constituie un avantaj.

Sarcini:
• Executarea transporturilor
• Transport local și/sau pe distanțe lungi
• Trafic național in Germania
• Asistență la încărcare și descărcare, realizată adesea de angajații depozitului folosind un sistem de macara
• Colectarea mărfurilor
• Asigurarea încărcăturii
• Îngrijirea vehiculului
• Strânsă coordonare cu dispeceratul.

Dacă vă doriti un loc de munca stabil in Germania nu ezitati sa trimitet.ti un CV la adresa de mail l.popescu@profs-execs.com sau sunati la numarul de telefon 0722 140576 pentru orice detaliu.
Publicat 26 apr. 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 26 mai 2022