Publicat 21 Mar 2019 | Reactualizat 18 Apr 2019 | Expiră 21 Apr 2019

Sofer profesionist cu experienta - Doaga - Focsani

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

* permis conducere categoria B+C+E
* certificat de competenta profesionala pentru transport marfa
* card tahograf digital valabil
* apt din punct de vedere medical si psihlogic
* de preferat experienta dovedita in transport marfa - minim 4-5 ani
* cunostinte minime de mecanic auto si intretinere autocamioane

Descrierea jobului

Sofer profesionist pe autocamion de 22 Tone.
Livreaza comenzile conform programului de distributie.
Desfasoara activitatea in cadrul departamentului de transport intern.
Postul vacant este arondat fabricii de productie din :
* Localitatea Marasesti, Cartier Doaga, judetul Vrancea
... si necesita aplicanti cu domiciliul exclusiv din acele zone .

Salariul va fi negociat corespunzator acestei pozitii.
Oferim siguranta si stabilitatea postului de munca, precum si oportunitatea de a lucra intr-o companie nationala cu notorietate.

SC Symmetrica SRL lider national in productia de prefabricate vibropresate din beton si a echipamentelor, utilajelor automatizate necesare productiei prefabricatelor destinate constructiilor civile si industriale.

Expirat
Sofer profesionist cu experienta - Doaga - Focsani  -  SC SYMMETRICA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles