Sofer profesionist comunitate categoria C+E

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2650 - 2950 EUR
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Angajez sofer profesionist (C+E) pe comunitate ( Danemarca, Suedia, Belgia, Germania, Olanda, Franta) la prelata.

Descrierea jobului

- permis conducere categoria C+E
- atestat marfa
- card tahograf
- aviz medical si psihologic (platit de firma)
- se accepta si fara experienta.
- Salariu 2000 RON (net) + 75 euro pe zi diurna. Bonus 100Euro /1000km dupa 10000km.
- Plata de 2 ori pe luna (15/30).
- Program 8 saptamani cu 2 acasa sau la intelegere.
- Transportul asigurat Ofer si cer serioziate maxima !

Firma Raitrans Service SRL, din judetul Tulcea, sat Greci, transport international de marfuri, camioane E6.
Publicat 19 mai 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos