Publicat 12 Nov 2018 | Reactualizat 12 Dec 2018 | Expiră 13 Dec 2018

SOFER PROFESIONIST COMUNITATE C si C+E, 2000 EURO NET

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTE:

  • Minim 2 ani experienta;
  • Atestat sofer profesionist transport marfa;
  • Card pentru tahograf digital;
  • Aviz medical si psihologic valabil;
  • Cazier judiciar, cazier auto;
  • Cunostinte minime de mecanica auto si intretinere a autocamioanelor;
  • Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala la nivel conversational.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

  • Lucru in Comunitate pentru perioade de timp intre 6 - 9 saptamani (transport intracomunitar pe relatia Germania –Elvetia-Italia);
  • Transportul de marfuri pe rute intracomunitare, cu sisteme autotractor+semiremorca(prelata) cu MTMA 40 to. Plecarea se face din Dortmund;
  • Respectarea fisei postului.

BENEFICII:
  • Salariu NET 2000 EURO;
  • Respectarea cu maxima strictete a timpilor legali de lucru conform normelor AETR (regulamentului CE 561/2006) si a orelor de prezentare la incarcare, respectiv livrare.

Descrierea companiei

Firma transport marfa pentru Comunitate.

Expirat

SOFER PROFESIONIST COMUNITATE C si C+E, 2000 EURO NET  -  Euro Express SRL