Publicat 07 Feb 2018 | Expiră 09 Mar 2018

Sofer profesionist CE

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 6 luni experiență în muncă

Candidatul ideal

-minim 1 an experienta pe vehicul articulat in Europa
-cunoastetea legislatiei in vigoare referitoare la timpii de conducere si repaos
-card tahograf digital
-experienta in Anglia constituie un avantaj
-cunoasterea modului de derulare a conventiei CMR
-limba engleza sau germana conversational

Descrierea jobului

-dispecerat limba romana
-respectarea timpilor de munca
-instrumente de plata electronice a autostrazilor
-contract de munca conform legislatiei in vigoare
-salarizare atractiva diurna+ salar pe tara+ bonificatii

Descrierea companiei

SC AGUSTOS SRL cu sediul in Vaslui.

Sofer profesionist CE  -  SC Agustos Srl