Sofer profesionist categoria C

PROCONECT DMT CONSTRUCT 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Persoana serioasa, pozitiva, comunicativa cu bune abilitati de organizare

Descrierea jobului

Cerinte:

-pasaport obligatoriu;

-constituie avantaj presettlement, permis conducere categoria C si atestat

Responsabilitati:

° transportul materialelor de la furnizor la locatia santierului ;

° activitatea implica pe langa transportul materialelor si lucru cu echipa ( 60-70% soferie plus 30-40% cu echipa)

° grija pentru executarea la timp si cu atentie sporita a lucrarilor incredintate;

° conducere preventiva, in maxima siguranta cu respectarea rutei stabilite și a vitezei de deplasare adecvate ;

° desfasoara activități in limitele santierului cu respectarea analizei de risc si sub indrumarea sefului de echipa;

° raporteaza orice incident supervizerului de santier;

Beneficii:

° salariul incepe de la 75 lire/zi plus taxele platite;

° cazare si utilitati platite de societate;

° echipament de lucru;

° transport asigurat la si de la locul de munca;

° transport Romania-Anglia decontat la sosire;

Proconect dmt construct ltd este o companie englezeasca situata in Calne-Marea Britanie care activeaza in domeniul constructiilor civile- instalare cabluri subterane fibra optica, inclusiv refaceri structuri rutiere
Publicat 30 Mai 2022 Reactualizat 27 Iun. 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.