Sofer profesionist categoria C sau C+E

NEW-RECYCLING SRL - 5 poziții
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

1. Permis de conducere cat. C sau C+E;
2. Experienta de lucru minim 1 an in transport intern;
3. Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
4. Cunostinte temeinice de legislatie transport;
5. Posesor card tahograf si atestat transport marfa.

Descrierea jobului

- Responsabil cu incarcarea, transportul si descarcarea marfurilor transportate conform regulilor si procedurilor interne;
- Respectarea rutelor locale din Bucuresti/Chitila sau a rutelor fixe interne stabilite de coordonatorul de tranport incluzand orasele: Brasov, Fagaras, Ramnicu-Valcea, Bucuresti (Chitila), Medgidia etc
- Responsabil cu mentinerea autovehiculelor in stare normala de functionare
- Respectarea consumurilor normate;
- Respectarea programului de lucru stabilit;
- Respectarea orelor si pauzelor de conducere conform legislatiei in vigoare.

Oferim un salariu atractiv.

Companie cu capital privat, cu domeniu de activitate in sortarea, tratarea si valorificarea deseurilor nepericuloase si transporturi.
Publicat 28 iun. 2021 Reactualizat 26 iul. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos