Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Sofer profesionist categoria C, C+E

Live Rental Group S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Firma Live Rental angajeaza sofer profesionist categoria C si C+E pentru o perioada determinata de 3 luni, program flexibil, disponibilitate pentru deplasari, in Cluj Napoca si in tara.

Descrierea jobului

Jobul este unul usor, necesita deplasari doar in intersul companiei noastre, dorim sa avem un om care sa ne ajute ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈sa transportam echipamentele de scenotehnica la evenimentele artistice la care vom fi prezenti.

Live Rental Group s-a înființat în anul 2011, având ca principal domeniu de activitate închirierea echipamentelor de sunet, lumini și scenotehnică pentru evenimente. Asigurăm echipamente pentru orice fel de eveniment și ne mândrim cu o echipă tehnică tânără și dinamică, ce are la activ numeroase evenimente printre care se numara si Electric Castle, Rockstadt, Smida Jazz Festival, Festivalul Calatis, Awake, We Love Retro, B'est Fest, Peninsula, Discoteca '80, FânFest sau Fashion Week.
Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 18 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024