Sofer Profesionist C+E

Qualified - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2400 - 2800 EUR
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerințe:
Permis de conducere C+E
Cardul de tacograf
Certificat de competente
Indispensabil sa aiba Pasaport European sau NIE

Descrierea jobului

Qualified Logistics & Transport, are nevoie de încorporarea șoferilor internaționali pentru camion cu prelata pentru a continua să își consolideze expansiunea.
Locație: Balsareny, Barcelona

Poziție: șofer internațional camion cu prelata

Qualified Logistics & Transport ofera:
• Contract pe perioada nedeterminata
• Salariu net: Între 2400-2800€

Qualified Logistics&Transport este o companie spaniolă specializată în logistică și transport internațional de marfă. Compania are o flotă de 40 de autotractoare (Mercedes, Daf și Scania), 60 de semiremorci și un depozit de 10.000 de metri pătrați. Avem un tunel automat de spălare a camioanelor și un atelier pentru a ne asigura că camioanele noastre sunt întotdeauna curate și în cele mai bune condiții optime.
Publicat 3 mai 2022 Reactualizat 21 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022